05 березня 2024 року згідно з наказом директора коледжу відбулось протипожежне тренування на тему "Дії працівників та студентів у разі виникнення пожежі в гуртожитку №1".
Під час заходу було відпрацьовано наступні навички:
- порядок проведення евакуації;
- гасіння пожежі на початковому етапі із застосуванням первинних засобів пожежогасіння (проведено практично-показове заняття з ліквідації пожежі на території гуртожитку).
Таким чином, можна зробити висновок, що мету протипожежного навчання досягнуто та оцінити організацію і проведення "задовільно".





