8 травня, у День пам’яті та примирення, у Білій Церкві відбулося покладання квітів до пам’ятного меморіалу, присвяченого жертвам Другої світової війни.
Студенти та викладачі ВСП "Технолого-економічний фаховий коледж Білоцерківського НАУ" долучилися до заходу, аби вшанувати пам’ять усіх, хто боровся за мир, свободу та майбутнє наступних поколінь.
Хвилиною мовчання присутні схилили голови перед подвигом полеглих героїв та мирних жертв війни. Покладання квітів стало символом вдячності, шани та пам’яті, яка живе у серцях українців.
Сьогодні, як ніколи, ми розуміємо ціну миру та важливість єдності, пам’ятаючи уроки минулого й героїзм тих, хто захищав рідну землю.
Пам’ятаємо. Перемагаємо.






