За доброю традицією, студенти ОПП «Фінанси і кредит» групи Ф-11, ОПП «Економіка підприємства» групи Е-11 ВСП "Технолого-економічний фаховий коледж Білоцерківського НАУ" в рамках вивчення навчальних дисциплін: «Вступ до спеціальності» – викладач Олена Андрющенко, «Основи підприємницької діяльності» – викладач Вікторія Кокоша здійснили пізнавальну екскурсію до Білоцерківської філії АТ «Ощадний банк України».
Лекторка – справжній професіонал банківської сфери – Завідувач відділення Лариса Ватаманюк розкрила тонкощі професії банкіра з таких питань:
- особливості організації банківської системи України;
- нюанси роботи банківських працівників;
- спектри клієнтів;
- традиційні та нетрадиційні банківські операції;
- безпечне використання платіжних карток;
- способи уникнення шахраїв;
- хитрощі банківського кредитування;
- цифровізація банківських послуг.
Студенти спостерігали, як працює банківський бек-офіс, відбувається обробка платежів та інші внутрішні процеси. Приємною була зустріч з випускниками коледжу, нині відповідальними працівниками банку.
Дякуємо Ощадбанку за неймовірну можливість зазирнути за лаштунки однієї з найбільших фінансових установ країни! Побачити зсередини потенційну майбутню професію та прочинені двері у світ фінансів!
Це точно допоможе студентам краще розуміти сучасний банківський сектор та адаптуватися в мінливому фінансово-економічному середовищі!




