25 вересня завідувачка бібліотеки ВСП "Технолого- економічний фаховий коледж Білоцерківського НАУ" брала участь у семінарі "Формування іміджу бібліотеки за допомогою соціальних мереж" в онлайн-форматі, який організував "Науково- методичний центр вищої та фахової передвищої освіти". Під час семінару розглядалися такі питання: розвиток бібліотерапії та промоції читання для покращення ментального здоров'я користувачів бібліотеки; соціальні мережі як невід'ємна частина просування бібліотечного іміджу; організатори представили проєкт "Берлін бібліотечний". Дякуємо організаторам за запрошення на семінар, а учасникам - за цікаву та корисну інформацію.




