У Білій Церкві 4 травня 2024 року відбувся відкритий чемпіонат Київської області з легкої атлетики. Студентка ВСП "Технолого-економічний фаховий коледж Білоцерківського НАУ" Софія Іванько група Т-12 здобула золото з бігу на 100 метрів з бар’єрами та срібло зі стрибків в довжину з розбігу. Побажаємо подальших спортивних перемог та успіху. Вболіваємо за наших!
![]() |
![]() |
![]() |
|






