19 травня 2026 року у ВСП "Технолого-економічний фаховий коледж Білоцерківського НАУ" відбулося об’єктове тренування з питань цивільного захисту та протипожежне тренування з евакуацією людей і гасінням умовної пожежі у гуртожитку №1.
Під час тренування було:
- перевірено справність системи оповіщення;
- організовано евакуацію працівників та студентів відповідно до плану евакуації;
- відпрацьовано практичні навички гасіння умовної пожежі за допомогою первинних засобів пожежогасіння.
Основна мета заходу — формування практичних навичок дій у надзвичайних ситуаціях, підвищення рівня обізнаності та готовності до оперативного реагування у разі виникнення реальної загрози.
Дякуємо всім учасникам за відповідальність, організованість та дотримання правил безпеки.







