Низький уклін Герою

     І знову смуток прийшов у наш дім…
   Під час виконання бойового завдання віддав своє життя колишній студент ВСП "Технолого-економічний фаховий коледж Білоцерківського НАУ" спеціальності «Монтаж і обслуговування холодильно-компресорних машин та установок» Павленко Артем Васильович.
  33-річний воїн був пілотом, оператором БПЛА, вірно і віддано боронив рідну землю, захищаючи Україну від російських окупантів.
    Висловлюємо щирі слова співчуття родині, друзям, побратимам, всім тим, хто знав, любив і шанував.
   Світлий та добрий спомин про Артема назавжди залишиться в серцях кожного з нас. Нехай Господь упокоїть Його душу, а родині допоможе перенести цю важку втрату.
    Низький уклін і вдячність Герою!
    Світла та вічна пам’ять!