І знову смуток прийшов у наш дім…
Під час виконання бойового завдання віддав своє життя колишній студент ВСП "Технолого-економічний фаховий коледж Білоцерківського НАУ" спеціальності «Монтаж і обслуговування холодильно-компресорних машин та установок» Павленко Артем Васильович.
33-річний воїн був пілотом, оператором БПЛА, вірно і віддано боронив рідну землю, захищаючи Україну від російських окупантів.
Висловлюємо щирі слова співчуття родині, друзям, побратимам, всім тим, хто знав, любив і шанував.
Світлий та добрий спомин про Артема назавжди залишиться в серцях кожного з нас. Нехай Господь упокоїть Його душу, а родині допоможе перенести цю важку втрату.
Низький уклін і вдячність Герою!
Світла та вічна пам’ять!
![]() |
![]() |





