З 13 по 25 травня у групах В-21 та В-22 відділення ветеринарної медицини ВСП ТЕФК БНАУ під керівництвом викладача Фучило Л. Д. проводилась навчальна практика з дисципліни "Фармакологія з рецептурою". На даній практиці студенти закріпили знання з виписування рецептів на рідкі, тверді і м'які лікарські форми і їх приготування, та набули навики, які вони зможуть використовувати під час практики та обраної професії за фахом.
З глибокої давнини і по наш час ветеринарна медицина використовує для лікування "братів наших меньших" лікарські рослини з якими суденти ознайомилися під час їх збору та виготовлення гербарію. За набуті практичні вміння і навики студенти отримали гарні оцінки.
![]() |
![]() |





