Наш випускник - наш захисник!

25.01.2024 р. відбулася зустріч студентів відділення енергетичного машинобудування з випускником коледжу Денисом Фелоненком.

Війна Росії проти України вмить докорінно змінила життя української молоді. Багато юнаків та дівчат йдуть до війська, щоб давати відсіч агресору, долучаються до лав тероборони. Таким воїном є випускник відділення енергетичного машинобудування ВСП ТЕФК БНАУ Денис Фелоненко, який у свою 10 -денну відпустку, як завжди, знайшов час завітати до коледжу, зустрітися з викладачами та студентами.

Війна застала його на роботі в Угорщині, а вже 5 березня 2022 року він був у лавах Збройних Сил України. Зараз Денис проходить службу в 93 окремій механізованій бригаді "Холодний Яр". Студенти групи К-22 в спілкуванні з Денисом поставили багато запитань, одержали конкретні відповіді, почули непрості роздуми воїна про вчора, сьогодні і майбутнє. Денис має нагороди, але він - людина дуже скромна.

Дякуємо захиснику за його небайдужість, патріотизм, чесність і відданість. Чекаємо нової зустрічі.