12 травня відзначається Міжнародний день медичної сестри — свято людей, чия праця щодня рятує, підтримує та дарує турботу.
Щиро вітаємо медичну сестру ВСП "Технолого-економічний фаховий коледж Білоцерківського НАУ" Цілуйко Вікторію Василівну з професійним святом!
Дякуємо Вам за доброту, уважність, чуйність і невтомну працю. Саме Ви завжди готові допомогти, підтримати та подбати про здоров’я студентів і працівників коледжу.
Бажаємо міцного здоров’я, щастя, миру, благополуччя, вдячних посмішок та невичерпної енергії. Нехай у Вашому житті буде якомога більше радості, тепла й добрих людей поруч!




