Міська нарада з питань молодіжної політики та спорту під егідою виконавчого комітету Білоцерківської міської ради

   17 червня 2026 року представники ВСП "Технолого-економічний фаховий коледж Білоцерківського НАУ" взяли участь у міській нараді з питань молодіжної політики та спорту під егідою виконавчого комітету Білоцерківської міської ради. Обговорення проєкту відзначення Дня молоді у 2026 році зібрало представників адміністрації міста, лідерів студентського самоврядування, громадські організації, волонтерів та фахівців, які щодня працюють із молоддю. Наш освітній заклад на цій важливій зустрічі представили студент Відділення енергетичного машинобудування групи К-11 і голова Студентської міської ради Микита Бормінський та практичний психолог Сніжанна Гриценюк.
   Під час наради учасники детально обговорили ключові локації, заходи та презентацію проєктів, які планується реалізувати для підтримки молоді в умовах війни. Серед головних пріоритетів визначили психосоціальну підтримку та ментальне здоров'я, патріотичне виховання і волонтерство, розвиток ветеранського руху, а також молодіжне підприємництво та бізнес-ініціативи.
   Тільки об'єднуючи зусилля, ми побудуємо свідоме й стійке майбутнє. Працюємо, розвиваємось і тримаємо стрій!