Десять років тому розгорнулись найжорстокіші події Революції Гідності, озвірілі прислужники режиму Януковича почали масові розстріли мирних мітингувальників. Але революцію було не спинити...
З нагоди цієї події відбувся концерт-присвята «Вони прилетять ангелами з небес…» у Білоцерківському краєзнавчому музеї, який для студентів білоцерківських вишів підготували учні і викладачі школи мистецтв №1 ім. Юрія Павленка та читці школи мистецтв ім. Якова Яциневича.
Студенти коледжу прослухали вірші та пісні, присвячені нашим Героям, згадали всіх борців за Гідність, Свободу і Незалежність України: Небесну Сотню, героїв, які не повернулися із АТО, тих, хто віддав своє життя в російсько - українській війні, схилили голову перед кожним з них, вшанувавши пам'ять Героїв хвилиною мовчання.
Пам'ять про тих, хто загинув під час Революції Гідності у боротьбі за ідеали демократії і тих, хто сьогодні повертається на щиті, захищаючи незалежність, буде вічно жити у наших серцях.
Слава нашим Героям!
Слава нашим Героям!
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |









