Уже стало доброю традицією успішна участь членів гуртка знавців англійської мови “Diplomat” (викладач - Наталія ЛЕНДРИК) ВСП «Технолого-економічний фаховий коледж Білоцерківського НАУ» в олімпіадах з англійської мови.
Цього року ми маємо 7 переможців ХХ Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На Урок»: Тетяна Панечко (група Ф-11) — диплом ІІІ ступеня, Анна Мазуренко (група ІДП-11) — диплом ІІІ ступеня, Олександр Поплавський (група БТ-11) — диплом ІІ ступеня, Ілля Ястребов (група БТ-11) — диплом ІІ ступеня, Дмитро Макарчук (група ІДП-21) — диплом ІІ ступеня, Дар’я Пелих (група ІДП-21) — диплом ІІІ ступеня, Ілля Тарасов (група К-22) — диплом ІІІ ступеня.
Кожен з учасників продемонстрував не лише високий рівень володіння англійською мовою, але й глибоке її розуміння та аналітичні навички, що необхідні для вирішення складних завдань. Їхні зусилля, наполегливість та впевненість у собі заслуговують на величезну похвалу.
Участь у подібних заходах допомагає розвивати академічні та міжкультурні компетенції студентів, підвищує їхню мотивацію до вивчення мови.
Вітаємо наших студентів із заслуженим успіхом та сподіваємося на подальші досягнення на шляху до освіти й пізнання!
"Practice makes perfect."






