Для здобувачів освіти ВСП "Технолого-економічний фаховий коледж Білоцерківського НАУ" ОПП "Фінанси і кредит", ОПП "Економіка підприємства" груп Е-11, Ф-11 Економічне Відділення викладач Світлана Степанчук провела ІНТЕРАКТИВНЕ ПРАКТИЧНЕ ЗАНЯТТЯ з дисципліни "Економічна теорія".
Опрацьовуючи питання "Поняття про раціональне споживання" студенти отримали завдання дослідити обмежений бюджет та раціональне його використання.
Адже, раціональним можна вважати лише того споживача, який здатний усвідомити власні потреби та визначити корисність речей і послуг, якими він ці потреби задовольняє; зорієнтований на досягнення найбільшої корисності від усіх споживаних речей та послуг.
Тому, студенти мали дохід в розмірі 100 гривень, який повинні були раціонально розподілити на товари першої необхідності та узгодити власні потреби, оцінку корисності, переваги з наявними доходами.
Дослідження містило ігрову ситуацію з її конкретним аналізом, що активізує пізнавальну діяльність, також забезпечує потрібну циркуляцію інформації та її осмислення.
Наприкінці заняття відбулася дискусія щодо можливості впровадження розроблених студентами пропозицій щодо планування доходу, регулярного моніторингу і аналізу задля збереження фінансової стабільності.
Пам’ятайте, ваш майбутній успіх залежить від ваших сьогоднішніх рішень
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |







