16 днів проти насильства

    25 листопада розпочинається Всесвітня акція-флешмоб "16 днів проти насильства", до якого долучається і вся студентсько-освітянська спільнота ВСП "Технолого-економічний фаховий коледж Білоцерківського НАУ".
      Ми будемо з вами говорити про толерантність, про повагу та взаємодопомогу, про життя без насильства у всіх його проявах.

 

25 листопада у Молодіжному центрі Білоцерківської міської ради відбувся тренінг, присвячений Міжнародному дню боротьби з насильством щодо жінок.
Студенти коледжу Возна Аліна (група Т-22), Колеснік Іван (група В-11) та Сидорянський Владислав (група К-31) стали учасниками цього тренінгу, під час якого було розглянуто наступні питання:
  • види та прояви домашнього насильства;
  • ситуація з домашнім насильством та гендерно зумовленим насильством в Україні;
  • досвід інших країн у протидії домашньому та гендерному насильству;
  • міжнародне та національне законодавство щодо протидії домашньому насильству;
  • спеціальні заходи щодо протидії домашньому насильству;
  • відповідальність за вчинення домашнього та гендерно зумовленого насильства;
  • де отримати допомогу постраждалим від домашнього насильства.