25 листопада розпочинається Всесвітня акція-флешмоб "16 днів проти насильства", до якого долучається і вся студентсько-освітянська спільнота ВСП "Технолого-економічний фаховий коледж Білоцерківського НАУ".
Ми будемо з вами говорити про толерантність, про повагу та взаємодопомогу, про життя без насильства у всіх його проявах.
25 листопада у Молодіжному центрі Білоцерківської міської ради відбувся тренінг, присвячений Міжнародному дню боротьби з насильством щодо жінок.
Студенти коледжу Возна Аліна (група Т-22), Колеснік Іван (група В-11) та Сидорянський Владислав (група К-31) стали учасниками цього тренінгу, під час якого було розглянуто наступні питання:
- види та прояви домашнього насильства;
- ситуація з домашнім насильством та гендерно зумовленим насильством в Україні;
- досвід інших країн у протидії домашньому та гендерному насильству;
- міжнародне та національне законодавство щодо протидії домашньому насильству;
- спеціальні заходи щодо протидії домашньому насильству;
- відповідальність за вчинення домашнього та гендерно зумовленого насильства;
- де отримати допомогу постраждалим від домашнього насильства.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |









